اجتماعی‎ > ‎چهره‌ها‎ > ‎

سال سوم / شمارۀ بیست و سوم / مهرگان اجتماعی / مراسم گشایش رسمی بنیاد پریا

مراسم گشایش رسمی بنیاد پریا
با حضور چهره‌های سرشناس تورنتوی بزرگ برگزار شد. 

مهرگان اجتماعی: مراسم افتتاح رسمی بنیاد پریا روز شنبه 12 می 2012 از ساعت 3 الی 5 بعد از ظهر در محل این بنیاد، واقع در شمارۀ 344 خیابان جان، در منطقۀ تورن‌هیل تورنتوی بزرگ برگزار شد. در این مراسم تعداد زیادی از فعالان اجتماعی و سیاسی کانادا حضور داشتند و هر یک ضمن تقدیر و تشکر از مهندس احمد تبریزی، بنیان‌گذار این بنیاد، به اهمیت برپایی اولین و بزرگترین مرکز اجتماعی ایرانی در خارج از ایران اشاره نمودند. در این مراسم چهره‌های سرشناسی از قبیل چارلز سوسا وزیر مهاجرت و شهروندی، پیتر کِنت وزیر محیط زیست، فرانک اسکارپیتی شهردار مارکهام، دیوید بارو شهردار ریچموندهیل، نمایندهای مجلس از مناطق ریچموند هیل، تورن هیل و ویلودِل به ترتیب آقایان دکتر رضا مریدی، پیتر شرمن و آقای سی. اس. لوِنِگ حضور داشتند. از دیگر مهمانان رسمی این مراسم  سرکار خانم شرل می رئیس سازمان "اسکیلز فور چنج" و جناب آقای پاول توماس مدیر اجرایی رویال بانک کانادا بودند.
حضور اعضای هیت مدیرۀ بنیاد پریا و بسیاری از چهرهای شناخته شدۀ جامعۀ ایرانیان مقیم تورنتوی بزرگ نیز در بین حضار چشمگیر بود.
تمامی این افراد در طی سخنرانی خود، بر اهمیت و نقش مثبت و سازندۀ جامعۀ ایرانی مهاجر به کانادا اشاره نمودند. هر یک از این افراد در پایان سخنرانی‌های خود ضمن تشکر از مهندس احمد تبریزی با اهدای لوح تقدیر، از زحمات شبانه روزی و خدمات ارزندۀ فرهنگی/اجتماعی ایشان قدردانی نمودند.
در ابتدای این مراسم نیز مهندس احمد تبریزی با ارائۀ اعداد و ارقام و در غالب گزارشی مختصر و مفید مروری بر عملکرد این بنیاد از بدو تأسیس داشتند.

در انتهای مراسم آقای پاول توماس مدیر اجرایی رویال بانک کانادا با پرداخت چکی به مبلغ 50 هزار دلار و نیز شهردار مارکهام با پرداخت چکی به مبلغ 15 هزار دلار این بنیاد را مورد حمایت مالی خود قرار دادند.

در ادامه توجه شما را به گزارش تصویری مهرگان از این مراسم جلب می‌کنیم. 


 

     

Comments